Informacje o serwisie bramkisms.info

bramkisms.info logo

BramkiSMS.info to serwis internetowy w którym prezentujemy zestawienie Urzędu Komunikacji Elektronicznej (narodowy regulator rynku telekomunikacyjnego) wskazujące na wszystkie uruchomione Numery wykorzystywane przez Dostawców Usług o Podwyższonej opłacie.

Jakie dane wyświetlamy dla płatnych numerów sms, 0700, 0701, 0702,...

Mając powyższe informacje możesz skutecznie uniknąć niespodzianek, a w przypadku kłopotów złożyć reklamację bezpośrednio do Operatora telekomunikacyjnego wskazując informacje zawarte w tabeli.

Jak działa serwis

Bramkisms.info udostępniają informacje na temat usług typu SMS premium lub połączeń o podwyższonej opłacie, dostępnych na terenie Polski. Sercem brameksms jest wyszukiwarka, która umożliwia zweryfikowanie informacji podanych w regulaminach konkursów, plebiscytów czy też opisach usług internetowych. Wyszukując dane, my udostępnimy Tobie informacje jaką cenę ma SMS wysłany na wpisywany numer, kto świadczy usługę, jaki jest charakter czy tematyka usługi.

A zatem… wprowadź numer bramki SMS lub numer 0-701 i…. ENJOY :)

P.S. Serwis bramkisms.info nie wysyła żadnych SMS, nie administruje żadnym z numerów wskazanych w wyszukiwarce bramek sms i numerów o podwyższonej opłacie.